Wróć

Deski kompozytowe pełne

TERAFEST®

Wybierz Swój kolor

 

A drzewa pozostają tam gdzie ich miejsce ….

 

Wspieramy zrównoważoną gospodarkę leśną i posiadamy certyfikat PEFC. Aby odciążyć lasy, w naszym procesie produkcyjnym wykorzystujemy ścinki naturalnego drewna, a wszystkie nasze produkty nadają się w 100% do recyklingu. Używamy wyłącznie naturalnych i pierwotnych materiałów, bez PCV używanego w naszym procesie produkcyjnym. Podczas produkcji nie są używane żadne substancje toksyczne.

 

Twoje pomysły … Nasze doświadczenie …

 

Łącz kolory. Mieszaj i wybieraj profile. Zainstaluj deski w różnych płaszczyznach. Nasi profesjonalni montażyści są gotowi zrealizować Twój wymarzony projekt. TERAFEST® jest produkowany w sercu Europy i wykorzystuje opatentowaną technologię amerykańskiej firmy Strandex, która ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym.

 

TERAFEST® odporny na deszcz, śnieg, rozwarstwianie
i gnicie..

 

Dzięki polimerowej, niezwykle trwałej otulinie oraz braku struktury ryflowanej jak w przypadku tradycyjnych rozwiąząń, deski Lenta są bardzo łatwe w czyszczeniu. Polimerowa powłoka daje nam jeszcze jeden atut, deski nabierają właściwości plamoodpornych, a większość zabrudzeń można łatwo i szybko usunąć.

 

Oszczędzają twój czas i pieniądze.

 

Używamy zaawansowanego procesu produkcji do ji desek TERAFEST®, które są solidne i imponująco wytrzymałe. Ze względu na ich wysoką integralność strukturalną, wyginanie i pękanie są praktycznie wyeliminowane. TERAFEST® jest produkowany w sercu Europy i wykorzystuje opatentowaną technologię amerykańskiej firmy Strandex, która ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym.

 

Nie tylko atrakcyjny wygląd desek, ale także bardzo przyjemne w dotyku.

 

Wszystkie deski tarasowe TERAFEST® posiadają antypoślizgową powierzchnię, która nie pozostawia drzazg. A dzięki ukrytemu systemowi mocowania deski tarasowe mają równe łączenia, które zapewniają gładką i wolną od wkrętów powierzchnię. Podsumowując, TERAFEST® zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich dzieci. Aby sprostać wielu różnym potrzebom i preferencjom, produkty TERAFEST® są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Wszystkie mają powierzchnię, która jest nie tylko atrakcyjna, ale także przyjemna w dotyku….

TERAFEST® to wiodący europejski producent tarasów, desek elewacyjnych i ogrodzeń wykonanych z kompozytu (drewna i nieszkodliwego polimeru HDPE).  Deski TERAFEST® produkowane są według amerykańskiej opatentowanej mieszanki Strandex, która ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym. Deski TERAFEST® zdobią wiele projektów deweloperskich nie tylko  w  Europie ale i na całym świecie.

Odwiedź nasz salon

biuro@nowoczesnetarasy.eu

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas

Juliusza Słowackiego 2, 44-300 Wodzisław Śl.

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.