Deski kompozytowe elewacyjne

Legro Natural

Deski elewacyjne

LEGRO NATURAL

Wróć

Wybierz Swoją deskę na elewację

Szerokie zastosowanie

Panele Legro posiadają szerokie zastosowanie: doskonale sprawdzają się w okładzinach elewacyjnych, wykończeniu podbitek oraz w tworzeniu eleganckich obramowań wokół otworów okiennych i drzwiowych. Dzięki swej wszechstronności oraz możliwości łączenia, tworzą wspaniałe elementy dekoracyjne, podkreślając jednocześnie indywidualny charakter projektowanego budynku. Zaawansowany system montażu gwarantuje łatwość instalacji i estetyczny wygląd. Zapewnia też niezawodność nawet w trudnych warunkach. Dzięki kompletnemu zestawowi, instalacja jest sprawna i szybka, a elewacja nabiera eleganckiego wyglądu. Specjalny klips kompensuje rozszerzanie lub kurczenie fasady w zależności od temperatury, co eliminuje naprężenia. Solidne mocowania gwarantują niezawodność i stabilność.

Doskonała jakość

Elewacje Legro różnią się od naturalnego drewna tym, że nie wymagają okresowego zabezpieczania specjalnymi preparatami takimi jak oleje czy farby. Dzięki produkcyjnie wbudowanej warstwie ochronnej, są odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że utrzymują swój pierwotny wygląd i trwałość przez długi czas. Legro to zaawansowany technologicznie materiał złożony w 60% z mączki drzewnej, w 30% z polietylenu oraz dodatków. Aż 95% materiałów użytych do produkcji Legro pochodzi z recyklingu, co sprawia, że jest to opcja ekologiczna. Deski elewacyjne Legro Natural FS 15 i Legro Natural FS 21 to perfekcyjne połączenie elegancji i nowoczesności, doskonale harmonizujące z nowoczesną architekturą. Ich wyjątkowa konstrukcja naśladuje naturalne drewniane deski. Nadają elewacjom budynków delikatności i wytworności.

NATURALNE PIĘKNO

Niezwykła tekstura paneli kompozytowych Legro Natural jest wynikiem procesu produkcyjnego, który odtwarza losowo zmieniające się odcienie, sprawiając, że każda deska jest unikatowa. Bogactwo kolorów pozwala doskonale dopasować projekt do otoczenia, tworząc harmonię z unikalnym stylem i wzornictwem. Panele elewacyjne Legro powstają w procesie zwanym współwytłaczaniem. To dzięki niemu każdy panel jest zabezpieczony polimerową warstwą ochronną. Warstwa polimeru zapobiega matowieniu i blaknięciu, co minimalizuje potrzebę konserwacji. Panele elewacyjne Legro są w 100% odporne na działanie insektów. Elewacja nie chłonie wilgoci, zachowuje swój pierwotny wygląd w każdych warunkach pogodowych. 

Odwiedź nasz salon

biuro@nowoczesnetarasy.eu

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas

Juliusza Słowackiego 2, 44-300 Wodzisław Śl.

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.