Wróć

Kontakt

44-286 Wodzisław Śląski
oś. 30-lecia 2/10

 

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

Na telefon

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Juliusza Słowackiego 2, Wodzisław Śl. 

O nas

Jesteśmy dumni z naszych umiejętności, warsztatu pracy, atrakcyjnych cen i sukcesów, które odnosi firma NOWOCZESNE TARASY z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Od samego początku powstania firmy dokładaliśmy wszelkich starań, aby stać się najwyższej klasy Firmą zajmującą się budową tarasów z deski kompozytowej. Bez względu na projekt nasz zespół profesjonalistów jest gotowy, aby urzeczywistnić Twoje marzenia, wykorzystując do tego produkty najwyższej jakości. Dzięki takiemu podejściu i naszej pasji do tarasów, zostaliśmy Firmą polecaną przez naszych dotychczasowych klientów. Zadzwoń do nas już dziś i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Opinie klientów

Aneta Adamczyk

Serdecznie dziękujemy za wspaniały taras. Prace wykonane solidnie, na bardzo wysokim poziomie i w terminie. Materiały najwyższej jakości. Panowie montażyści pracują szybko, dokładnie. Po wykonanej pracy pozostawiają porządek. Szef pan Michał jest osoba konkretną i komunikatywną. Firma jak najbardziej godna polecenia.

Anna Kiszko

Dziękuję za wykonany taras,którego nikt nie chciał się podjąć,..trudny teren  oraz wymiar ..panowie podchodzą profesjonalnie do pracy ..czysto i szybko!!! Super !! Polecam wszystkim którzy chcą mieć piękne wyjście na poranną kawę💝 pozdrawiam !

 

 

Agnes Agnes

Pełny profesjonalizm w każdym calu!!! Najlepsze materiały, dokładność wykonania. Po wykonanej pracy zadbają o czystość i porządek. Jestem pod wrażeniem, obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie! Polecam Firmę Nowoczesne Tarasy z czystym sumieniem.