Zobacz więcej

Unikalne deski kompozytowe klasy premium

Deski kompozytowe Millboard® to produkt innowacyjny na skalę światową, jedyne takie rozwiązanie na rynku,  niezwykle trwały, solidny a swoim wyglądem przypominający prawdziwe drewno. Materiał, z którego wykonana jest deska, to nowej generacji kompozyt RMC (Resin Material Composite), zupełnie pozbawiony drewna

Zobacz więcej

Deski kompozytowe ryflowane ProDeck

ProDeck to polski producent desek kompozytowych. Ich deski kompozytowe PVC powstają z połączenia najwyższej jakości drewna z nowoczesnymi polimerami, dzięki czemu wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, działanie pleśni i grzybów, a także uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz więcej

Deski kompozytowe Gamrat

Wyjątkowość desek tarasowych Gamrat WPC polega na połączeniu drewna z tworzywem sztucznym. 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, a kolejne 45% to czyste PVC. Pozostałe 10% wykorzystano na dodatek materiałów, które poprawiają parametry produktu.

Zobacz więcej

Deski kompozytowe pełne klasy premium

TERAFEST® to wiodący europejski producent tarasów, desek elewacyjnych i ogrodzeń wykonanych z kompozytu (drewna i nieszkodliwego polimeru HDPE).  Deski TERAFEST® produkowane są według amerykańskiej opatentowanej mieszanki Strandex, która ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym. Deski TERAFEST® zdobią wiele projektów deweloperskich nie tylko  w  Europie ale i na całym świecie.

Zobacz więcej

Deski kompozytowe klasy premium

Bruggan to deski tarasowe klasy premium, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Te polimerowe deski, są idealnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Ich trwałość i jakość są na tyle imponujące, że stanowią konkurencyjną alternatywę dla droższego, naturalnego drewna, ale w znacznie bardziej przystępnej cenie. 

Zobacz więcej

Deski kompozytowe drugiej generacji

Deski tarasowe Lenta® posiadają niezwykle twardą, odporną na uszkodzenia, antypoślizgową polimerową otulinę, deski tarasowe dodatkowo posiadającą strukturę, która odzwierciedla usłojenie prawdziwego drewna. To deski kompozytowe drugiej generacji. Powłoka zewnętrzną deski jest również odporna na warunki atmosferyczne i bardzo łatwa w utrzymaniu, dzięki czemu taras wygląda stylowo i nowocześnie

Zobacz więcej

Deski kompozytowe hybrydowe ryflowane, oraz imitujące naturalne drewno

Timberness to innowacyjne deski kompozytowe stworzone w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch, maksymalizujących korzyści, rozwiązań. 

Odwiedź nasz salon

biuro@nowoczesnetarasy.eu

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas

Juliusza Słowackiego 2, 44-300 Wodzisław Śl.

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wybierz deskę na Twój taras