Deska Elegant Light 3D

Deska pełna klasy PREMIUM

Wróć

Deski kompozytowe klasy premium

Bruggan

Wybierz swój kolor

 

POWIERZCHNIA DESKI WYGLĄDA I JEST ODCZUWALNA JAK NATURALNE DREWNO

 

 - Wzór rocznych słojów na całej grubości materiału

 - Faktura w reliefie, tak jak na drewnianej podłodze

 - Unikalny wzór i odcień na każdej desce

 

ODNAWIALNA 

POWIERZCHNIA

 

W razie potrzeby wszelkie zarysowania i plamy można usunąć zwykłym papierem ściernym. Nawet po latach codziennego użytkowania Twój taras będzie wyglądał jak nowy. Dlatego deska Bruggan nadaje się do stosowania w parkach, kawiarniach i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego.

 

KONSERWACJA:

 

Naturalne drewno wymaga regularnej konserwacji za pomocą specjalnych produktów, aby utrzymać jego estetyczny wygląd. Kompozyt nie wymaga tego typu zabiegów, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

 

ODPORNOŚĆ NA ODKSZTAŁCENIA:

 

Bruggan ma stabilną geometrię i w przeciwieństwie do naturalnego drewna nie będzie pękał z powodu skurczu lub rozkurczu.

 

TRWAŁOŚĆ:

 

Naturalne drewno niszczy się z powodu naturalnie zmieniających się cykli pogodowych: wilgotności, ekspozycji na światło słoneczne, wahań temperatury otoczenia. Bruggan ze względu na swój skład nie ulega tej degradacji.

Bruggan to deski tarasowe klasy premium, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Te polimerowe deski, są idealnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Ich trwałość i jakość są na tyle imponujące, że stanowią konkurencyjną alternatywę dla droższego, naturalnego drewna, ale w znacznie bardziej przystępnej cenie. Skład desek to 60% wiórów drzewnych, 35% polipropylenu i 5% dodatków, co sprawia, że są one wyjątkowo odporne na zużycie – nie łuszczą się, nie pękają i są całkowicie odporne na wilgoć, co sprawia, że są praktycznym i trwałym wyborem dla tarasów i innych obszarów zewnętrznych. 

Producent przywiązuje dużą wagę nie tylko do jakości materiału i jego właściwości. Bardzo starannie dobiera kolory do swoich kolekcji. Każdy odcień deski tarasowej to wieloletnie poszukiwanie ideału, zbiór opinii projektantów, architektów i nabywców tarasów.

ul. Juliusza Słowackiego 2, Wodzisław Śl. 

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

Na telefon

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.