Dostępne w dwóch kolorach

Nowy poziom

Deska elewacyjna kompozytowa zapewnia maksymalną ochronę przed promieniami UV i dlatego kolor nigdy nie płowieje; na zawsze pozostaje intensywny. Technologia barwienia naszych produktów kompozytowych to ZUPEŁNIE NOWY POZIOM. Po miesiącach żmudnego tworzenia słojów drewna wzór wygląda najbardziej naturalnie spośród dostępnych na rynku

Jakość

Kompozytowe deski drugiej generacji to innowacyjne rozwiązania w produkcji kompozytu drewna na świecie. Dynamiczny rozwój technologii pozwolił stworzyć produkt przewyższający swoimi parametrami tradycyjne rozwiązania.

Walory wizualne i estetyczne przewyższają zwykłe deski, przez co elewacyjne kompozytowe nowej generacji są bardzo funkcjonalne, dużo łatwiejsze w utrzymaniu, swoim wyglądem przypominają drewno i posiadają wszystkie atuty kompozytu.

Desing

Elewacje kompozytowe wykonane z desek najnowszej generacji to rozwiązanie dla miłośników drewnianych konstrukcji, poszukujących jednak czegoś o właściwościach przewyższających ten naturalny materiał. Oferowany przez nas kompozyt powstał w efekcie pracy fachowców wykorzystujących technologię innowacyjną w skali świata. Tworzymy kompozytowe z desek niezawierających drewna lub zawierających ich śladowe ilości, które pod względem wizualnym do złudzenia przypominają deski drewniane. Estetyka desek kompozytowych to jedna z ich wielu zalet.

Deski elewacyjne kompozytowe

Lenta System 3D

Odwiedź nasz salon

biuro@nowoczesnetarasy.eu

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas

Juliusza Słowackiego 2, 44-300 Wodzisław Śl.

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.