Wróć

Deski hybrydowe ryflowane,
oraz imitujące naturalne drewno

Wybierz swój kolor

 

Pielęgnacja i sezonowanie

 

Zaletą hybrydowych desek kompozytowych jest to,  że w przeciwieństwie do drewna, nie wymagają skom- plikowanej pielęgnacji. Wymagają tylko czyszczenia  – do którego wystarczy woda i delikatny detergent.  Do pielęgnacji desek zalecamy stosowanie myjki wyso- kociśnieniowej, która umożliwia dokładne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń.

 

Piękno, trwałość, wygoda 

 

Każdy element został przez nich szczegółowo dopraco- wany. Dzięki temu ich deski i elementy montażowe  pozwalają tworzyć nadzwyczaj dobrze prezentujące się tarasy i balkony. Proponują różnego rodzaju powierzchnie i kolory desek, a dodatkowo gwarantują estetyczny montaż, który umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej unikalnego efektu.

 

Zalety hybrydowych desek kompozytowych

 

 Deska kompozytowa, choć łudząco podobna do drew- nianej, istotnie się od niej różni. Ma większą niż drewno  wytrzymałość, jest bardziej odporna na wilgoć i wodę,  nie pleśnieje, nie butwieje i nie gnije. Nie ma drzazg.  W przeciwieństwie do drewna nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji – malowania, szlifowania czy impregnacji  – wystarczy tylko mycie wodą z dodatkiem zwykłego  detergentu (np. płynu do mycia naczyń). Jest również  zdecydowanie bardziej niż drewno odporna na ogień.

 

Szeroki wachlarz zastosowań

 

Hybrydowe deski Timberness to ponadczasowa alterna- tywa dla naturalnego drewna czy płytek tarasowych.  To dzięki odporności na wilgoć i wodę, brakowi konieczności konserwacji i antypoślizgowości zyskują funkcjonalną przewagę nad pozostałymi rozwiązaniami. Ich naturalny, przypominający drewno wygląd nadaje natomiast każdemu miejscu nowoczesny charakter, który dzięki łatwości pielęgnacji może zostać utrzymany przez lata.

Timberness to innowacyjne deski kompozytowe stworzone w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch, maksymalizujących korzyści, rozwiązań. 

 

To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę. Do ich wytwarzania wykorzystywana jest zaawansowana, nowoczesna linia produkcyjna, a ich jakość jest wynikiem spełniania odpowiednich norm produkcyjnych oraz starannego dobierania tworzyw. Za produkty marki Timberness odpowiada zespół z dużym doświadczeniem w branży. To ich energia stale pomaga im ulepszać deski i elementy wykończeniowe.

Odwiedź nasz salon

biuro@nowoczesnetarasy.eu

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas

Juliusza Słowackiego 2, 44-300 Wodzisław Śl.

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.