Tarasy kompozytowe wykonane z desek najnowszej generacji to rozwiązanie dla miłośników drewnianych konstrukcji, poszukujących jednak czegoś o właściwościach przewyższających ten naturalny materiał. Oferowany przez nas kompozyt powstał w efekcie pracy fachowców wykorzystujących technologię innowacyjną w skali świata. Tworzymy tarasy kompozytowe z desek niezawierających drewna lub zawierających ich śladowe ilości, które pod względem wizualnym do złudzenia przypominają deski drewniane. Estetyka desek kompozytowych to jedna z ich wielu zalet.

Pokaż mniejTaras z kompozytu to wiele zaletTaras z deski kompozytowej przypomina ten wykonany z drewna, przy czym jest niezwykle łatwy w konserwacji, a czyszczenie nie wymaga dużego nakładu czasu ani wysiłku. Zdaniem większości użytkowników deski z kompozytu drugiej generacji przewyższają pod kątem wizualnym deski ryflowane, a ponadto cechuje je antypoślizgowość oraz odporność na działanie wilgoci. Brak drzazg oraz staranne wykończenie sprawiają, że taras z desek kompozytowych jest bezpieczny dla dzieci i nic nie stoi na przeszkodzie, aby chodzić po podłodze boso. Podsumowując, tarasy kompozytowe wykonane z desek Lenta lub Millboard przejęły najlepsze walory estetyczne drewna, przewyższając ten materiał znacząco pod względem parametrów użytkowych.

Poznaj nasze nowoczesne deski kompozytoweProjektujemy i budujemy tarasy z innowacyjnych desek kompozytowych Lenta lub Millboard. Deski kompozytowe Lenta to połączenie mączki drzewnej z polietylenem, a to wszystko w otulinie polimerowej. Tego typu konstrukcja, a przede wszystkim niska zawartość drewna, zapewnia deskom Lenta wyjątkowe właściwości funkcjonalne i wytrzymałościowe. Podobnie deski Millboard, które wyróżniają się tym, że nie zawierają ani odrobiny drewna. Powstają z włókna szklanego, które zostaje połączone z pianką poliuretanową, a całość pokrywa powłoka Lastane. Mimo braku zawartości drewna, deski Millboard do złudzenia przypominają klasyczne drewniane deski. Zwłaszcza modele postarzane z wgłębieniami ok. 6mm sprawdzą się w realizacji tarasów z kompozytu, projektowanych na wzór klasycznych konstrukcji.

Tarasy kompozytowe są łatwe w montażuMontaż tarasu z desek kompozytowych Lenta lub Millboard to oszczędność czasu i pieniędzy. Zaawansowane technologicznie systemy, które opracowaliśmy, gwarantują wygodę i intuicyjną instalację poszczególnych elementów. Istnieje możliwość montażu desek kompozytowych na trzy sposoby: na wylewce, na wspornikach lub na fundamentach punktowych. Niezbędnymi elementami konstrukcyjnymi są aluminiowe legary, do których za pomocą klipsów przyłączane zostają deski kompozytowe. Od rodzaju desek i systemu montażu uzależniona jest ostateczna wycena tarasu kompozytowego. Pragniemy podkreślić, że zalecamy montaż przez naszych profesjonalnych fachowców, jednak istnieje również możliwość zakupu samych materiałów i wykonania montażu na własną rękę.

Kilka słów o nasFirma Lenta to zespół specjalistów z różnych obszarów, posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji desek kompozytowych oraz projektowaniu i realizacji budowy tarasów z kompozytu. Nieustannie poszukujemy inspiracji, poznajemy nowe technologie oraz samodzielnie je rozwijamy, aby udoskonalać produkty oraz świadczone przez nas usługi. Nasi specjaliści tworzą nowoczesne tarasy kompozytowe korzystając ze swojej ogromnej wiedzy oraz doświadczenia.

Sukces jest efektem stworzenia wysokiej jakości produktu, który wyróżnia się na rynku. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że osiągnięcie celu nie jest możliwe bez pasji towarzyszącej codziennej pracy. Nasz zespół to grupa zmotywowanych do działania osób, które dążą do ciągłego rozwoju. Ostatecznie o efekcie działań decyduje satysfakcja Klienta, którą osiągamy między innymi poprzez profesjonalną obsługę.

W dzisiejszych czasach niezwykle istotnym elementem funkcjonowania każdej firmy jest wdrażanie działań proekologicznych. Zdajemy sobie sprawę, że działalność firmy wpływa na środowisko, przez co dbamy o to, aby równoważyć wszelkie negatywne zmiany. Jesteśmy mocno zaangażowani w akcje sadzenia lasów poprzez współpracę z fundacją ”Las na Zawsze”. Każdy sprzedany przez nas 1m2 deski implikuje posadzenie 1m2 lasu.

Tarasy Kompozytowe, Taras Z Desek Kompozytowych - Lenta zdjęcie nr 12BezobsługoweKompozytowe deski tarasowe Lenta to produkt przede wszystkim bezobsługowy. Możesz na zawsze zapomnieć o corocznej konserwacji Twojego tarasu! Lenta nie wymaga malowania i impregnowania tak jak przy systemach drewnianych. Dodatkowo deska pokryta jest niezwykle trwałą, łatwą w czyszczeniu i utrzymaniu polimerowa otuliną.

Tarasy Kompozytowe, Taras Z Desek Kompozytowych - Lenta zdjęcie nr 13Żywe i trwałe koloryTrwałość i żywotność kolorów to główna cecha tarasów Lenta. Deska pod wpływem działania promieni UV nie zmienia natężenia koloru, a intensywna barwa deski pozostanie z Tobą na lata. Ciesz się pięknym designem, stylem i trwałością.

Tarasy Kompozytowe, Taras Z Desek Kompozytowych - Lenta zdjęcie nr 14Unikalny designKompozytowe deski tarasowe Lenta premium to wyraz stylu i nowoczesności. Walory wizualne to jeden z głównych powodów wyboru naszych rozwiązań. Piękne kolory, przebarwienia oraz struktura odzwierciedlająca usłojenie prawdziwego drewna nadają charakter oraz niepowtarzalny urok naszym tarasom.

Tarasy Kompozytowe, Taras Z Desek Kompozytowych - Lenta zdjęcie nr 15Zmywalne i plamoodporneDzięki polimerowej, niezwykle trwałej otulinie oraz braku struktury ryflowanej jak w przypadku tradycyjnych rozwiąząń, deski Lenta są bardzo łatwe w czyszczeniu. Polimerowa powłoka daje nam jeszcze jeden atut, deski nabierają właściwości plamoodpornych, a większość zabrudzeń można łatwo i szybko usunąć.

ul. Juliusza Słowackiego 2, Wodzisław Śl. 

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

Na telefon

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.