Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

Na telefon

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Juliusza Słowackiego 2, Wodzisław Śl. 

budowa tarasów z deski komozytowej

Taras kompozytowy w Twoim ogrodzie - Nowoczesne Tarasy

11 lutego 2023

Taras to nie tylko niezwykle praktyczne, ale również wyjątkowo komfortowe przedłużenie salonu. Obiekt ten winien być równie estetyczny, jak wnętrze całego domu. Taras kompozytowy łączy nasze najbardziej reprezentatywne pomieszczenie z ogrodem – przyjmujemy nań gości oraz spędzamy wolne chwile. O funkcjonalności tarasu musimy pomyśleć już w trakcie jego budowy. Na jaki materiał się zdecydować, by był on nie tylko elegancki, ale również trwały, solidny i odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne? Jaki kolor wybrać, by cieszył oko jak najdłużej?

 

Doskonałą opcją są deski kompozytowe, w szczególności deski ProDeckTaras kompozytowy cechuje się niezwykłą wytrzymałością, zarówno na warunki atmosferyczne, jak i wytrzymałością mechaniczną. Jest trwały, solidny, a także wyjątkowo funkcjonalny. Na uwagę zasługują również jego walory estetyczne – kolor i faktura przypominające drewno, cieszą oko przez cały czas użytkowania. Deski kompozytowe ProDeck wykonane są z najwyższej jakości składników, które gwarantują możliwość wzmożonej eksploatacji tarasu.

 

Deski kompozytowe ProDeck to rozwiązanie dedykowane do budowy podłogi na tarasie, werandzie bądź altanie. Materiał ten wyróżnia się przede wszystkim niebywałą trwałością – deska jest solidna i odporna na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, w tym na zarysowania. Można śmiało stwierdzić, że ProDeck wyróżnia się nieprzeciętną, a zarazem niezmienną kolorystyką. Oryginalny wzór sprawia, iż całość wygląda niezwykle okazale i stylowo.

 

Taras kompozytowy jest świetnym miejscem do spotkań.

Taras to na swój sposób wyjątkowe miejsce. W sezonie wiosenno-letnim nie tylko przyjmujemy nań gości, ale również organizujemy różnego rodzaju imprezy jak domówka czy grill. Odpowiednio dobrane meble to tylko i wyłącznie połowa sukcesu. Ciężko jest znaleźć materiał, który nie straci na wartości przez dłuższy czas użytkowania. Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość komponentów, z których możemy ułożyć przydomowy taras. Większość z nich, przy wzmożonej eksploatacji, szybko traci pierwotny blask – po krótkim czasie zaczyna wręcz odstraszać. W przypadku desek kompozytowych ProDeck mamy niemal stuprocentową pewność, że ich wysoka jakość oraz oryginalny design będą towarzyszyć nam nie przez rok czy dwa, a kilkadziesiąt lat.

Taras z desek kompozytowych to swojego rodzaju wizytówka każdego domu. Warto zadbać, by był on nie tylko stylowy, ale również funkcjonalny. Deski kompozytowe ProDeck sprawią, iż obiekt ten będzie wyróżniał się najwyższą jakością wykonania