Deska kompozytowa na taras: Gliwice

Własny dom z ogródkiem lub tarasem albo choćby balkon dający namiastkę zielonego kącika — to, zwłaszcza w mieście, marzenie wielu osób. Wybierając materiały do budowy czy wykończenia podłogi w takim miejscu, warto mieć na uwadze nie tylko walory estetyczne, ale tez użytkowe. Jeżeli bowiem postawimy na trwałe, sprawdzone rozwiązania, to mamy gwarancję, iż przetrwają one nie tylko słoneczne lato, ale też deszczową jesień, mroźną zimę i kapryśną wiosnę. Dlatego też Klientom z Gliwic polecamy deski kompozytowe marki ProDeck będące wynikiem połączenia naturalnego drewna ze specjalnymi wzmacniającymi polimerami zapewniającymi ich wyjątkową trwałość.

 

Tarasy z deski kompozytowej — dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Deski kompozytowe to materiały trwałe, estetyczne i o wysokich walorach użytkowych. Takie połączenie zapewnia doskonałą odporność mechaniczną na uszkodzenia, jak również na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, mrozu, wiatru czy silnego promieniowania UV. Ponadto deska kompozytowa występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala dopasować ją do odcienia elewacji albo stolarki drzwiowo-okiennej. Nowoczesne tarasy z tego materiału doskonale komponują się z otaczającą budynki zielenią, tworząc naturalny i praktyczny dodatek do przydomowych ogrodów.

 

Budowa tarasu z deski kompozytowej — opłacalna inwestycja na wiele lat

Tarasy z deski kompozytowej są trwałe, nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, np. impregnacji czy malowania. Od razu możesz zamówić wybrany odcień i cieszyć się nim przez wiele sezonów bez ryzyka rozwoju pleśni, porostów czy zarysowań. Deska kompozytowa nie nasiąka wodą ani nie traci koloru — nawet w wyniku długotrwałego, silnego działania promieni słonecznych. Produkty marki ProDeck to rozwiązanie, któremu zaufały tysiące Klientów — teraz Ty także możesz to zrobić.

 

Wykonawca tarasu z deski kompozytowej

W branży, jaką jest budowa tarasu z deski kompozytowej, działamy od sześciu lat. Doskonale wiemy, w jaki sposób wykorzystać ten materiał do stworzenia praktycznego, pięknego miejsca do wypoczynku. Produkty ProDeck idealnie nadają się także do położenia na balkonie, patio czy w ogrodzie, gdzie dają efekt naturalnego drewna — tak pożądanego w miejskiej przestrzeni. Jako wykonawca tarasu z deski kompozytowej dajemy gwarancję aż 5 lat na nasze prace. Zadzwoń i umów darmową, niezobowiązującą wycenę na terenie Gliwic wraz z możliwością zapoznania się z próbnikiem. Zapraszamy!

ul. Juliusza Słowackiego 2, Wodzisław Śl. 

Kontakt

Salon sprzedaży:

ul. Juliusza Słowackiego 2

44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

Na telefon

Copyright 2023 Nowoczesne Tarasy. Wszystkie prawa zastrzeżone.